1000 Aniołów

1000 Aniołów  o wschodzie słońca 1.06.2021

Dzień Dziecka ! To święto wszystkich nas! Zapraszamy do wspólnego wejścia do wody, gdy pierwszy promień słońca wzejdzie zza horyzontu. Każdy we własnym zakresie i w swojej przestrzeni. Wszyscy połączeni intencją wolności dziecka w sobie. Zjednoczeni w Morzu Aniołów.

Spotykamy się o wschodzie słońca będąc w różnych miejscach na świecie. Wybierz swoje miejsce z wodą. Do wejścia z intencją wybierz morze, jezioro, rzekę lub po prostu wannę, najlepiej z widokiem na słońce. Naszym połączeniem będzie woda i wschód.

Wydarzenie jest w całości imprezą charytatywną. Akcja wspomoże finansowo fundację Hospicjum  Pomorze Dzieciom, organizację której przesłanie mówi: „Jeśli nie masz wpływu na to, by dołożyć kolejny dzień do swojego życia, to dołóż więcej życia do każdego dnia, w którym żyjesz.”

Codzienne praktyki Morza Aniołów mają dobroczynny wpływ  na zdrowie psychiczne i fizyczne. Kontakt z naturą pozwala uczestnikom Morza Aniołów przechodzić twórczo przez trudny dla wszystkich czas pandemii. To jest idealny czas, aby swoim działaniem wprowadzać dobro do naszej rzeczywistości i tworzyć razem lepszy, wolny świat. Jak nigdy wcześniej, każdy jeden człowiek bez względu na płeć, wiek, zawód czy zamożność potrzebuje być zauważony. My jako ludzie potrzebujemy siebie nawzajem. Potrzebujemy także wolności.

Wolność to wewnętrzna potrzeba każdego człowieka, realizujemy ją przez miłość do siebie, do innych, do świata. To możliwość używania wolnej woli, rozumienia co jest zgodne z nami i co służy innym, bezinteresownej akceptacji spotkanych ludzi. „Stojąc na plaży w majtkach wszyscy jesteśmy tacy sami, nikt nikogo nie ocenia, nikt od nikogo nic nie oczekuje. Stoimy ramię w ramię, wpatrujemy się we wschodzące słońce i mamy radość z tego że jesteśmy Morzem Aniołów, że chcemy tu być” – mówią o sobie uczestnicy.

Wchodzimy do wody by energetycznie urodzić się na nowo, by nasza głowa uwolniła się i wspierała dobre myśli, dobre połączenia i umiała odnaleźć sens w byciu tak po prostu.

Każdy wchodząc do wody realizuje swój osobisty plan a nasza wspólna energia powoduje, że jesteśmy połączeni sercem i wolnością.

 

Są z nami

Hospicjum Pomorze Dzieciom
Photografhy Love
Natural Flow
Magia Grupy
MAKA MULTIMEDIA
E-SOPOT
MOLO HOTEL
ZIUTKA INSPIRUJE
Apartamenty Bema
GWSC
Elektroniczne Zapisy
My Intention
Olga Prezentuje
Cudniejemy
Soul & Flow
MAKA