MAGIA GRUPY– książka Julii Łaszkiewicz zainspirowana Centered on The Edge Alana Briskina i Sheryl Erickson, pod patronatem Morza Aniołów

W książce znajdziemy osiem niezależnych rozdziałów. Każdy z nich składa się z trzech pasm niczym zaplatający się warkocz tworzący spójną całość. Zysk z książki zostanie przekazany na rzecz Fundacji Hospicjum Pomorze Dzieciom.

Autor: Julia Łaszkiewicz
Tytuł: Magia Grupy
Numer ISBN: 978-83-62248-91-9
Liczba stron: 343
Ilość zdjęć: 114
Wydawnictwo: ALEGORIA BIZNESOWO
Do współtworzenia książki Julia zaprosiła ponad 50 twórców.
Beneficjent Fundacja Hospicjum Pomorze Dzieciom.

Koszt: 89 zł

FORMULARZ ZAMÓWIENIA

11 + 12 =

OPIS
W książce znajdziemy osiem niezależnych rozdziałów. Każdy z nich składa się z trzech pasm niczym zaplatający się warkocz tworzący spójną całość. Każdy rozdział publikacji jest niezależny co pozwala czytelnikowi na zgłębienie jego treści w zaplanowanych częściach. Pierwsze pasmo jest tłumaczeniem dużych fragmentów książki: Centered on The Edge, Alana Briskina i Sheryl Ericson. Drugie pasmo to historia osobistej transformacji autorki, która niesie ładunek emocjonalny i energetykę spajającą grupę. Trzecie pasmo splotu powstającego warkocza to komentarze, dygresje i wrażenia zapisane przez ważnych uczestników różnych grup. Książka ilustrowana jest zdjęciami, grafikami i rysunkami artystów, które jak wstążki we włosach, dopełniają zespolenie splotu.

Tworzenie książki zasila energetycznie Morze Aniołów, inicjatywę osób, które z potrzeby serca, intuicyjnie, zjawiły się o wschodzie słońca na Księżycowej w Sopocie. To miejsce, które inspiruje, łączy, wspiera, kreuje, skupia chcących od życia więcej radości i lekkości i mających chęć dzielenia się tym.

„Ludzie, spotykając się w grupie, bardzo często czują się komfortowo i nawzajem się inspirują. Potrzebują tego, by czuć się bezpiecznie w miejscu, do którego są zaproszeni, gdzie mogą się spotkać i podzielić tym, co czują, swoimi doświadczeniami na głębokim, osobistym poziomie. Miejsca, do którego przychodzą, by czuć się w pełni widzianymi, słyszanymi i akceptowanymi.” czytamy w rozdziale Sens istnienia, w książce Magia Grupy.