Zdjęcia mocy o wschodzie słońca

Photography Love Joanna S-Grzybowska Logo
photography love Joanna S Grzybowska sesja wschod slonca

Jestem artystyczną Dusza i współtwórcą Morza Aniołów. Fotografowanie jest tym co kocham, to moje malowanie światłem i codzienna medytacja. Kocham słońce i naturę a ostatnio morsując pokochałam zimne morze Bałtyckie. Codziennie od prawie trzech lat doświadczam zachwytu podczas fotografowania. Fotografie są magicznym zapisem chwil często z niezwykłą historią. Chcę się dzielić pięknem, które widzę, tym co zachwyca i porusza moją Duszę i moje serce. Chcę wnosić do życia ludzi piękno, światło i dobrą energię. Zakochałam się we wschodach słońca, sopockiej plaży, morzu i na nowo odkryłam magię natury Sopotu, w którym mieszkam od ponad 20 lat. Ta praktyka piękna cały czas zmienia mnie, moje życie i wpływa na innych ludzi. Chcę inspirować inne osoby do odważenia się na zmianę, do systematycznego działania dla siebie.

Każdy wschód słońca jest cudem i nowym początkiem i każdy może tego doświadczyć.

Zapraszam Cię do stworzenia Twojego zdjęcia mocy podczas sesji o wschodzie słońca z wejściem do zimnego morza. Zanurzenie się w zimnej wodzie jest wejściem w głąb siebie, spotkaniem ze swoją prawdziwą naturą i swoją mocą. To proces przejścia od tego co niemożliwe do tego co staje się możliwe. Bardzo ważny i symboliczny proces dla naszej podświadomości, świadomości z poznawaniem swoich możliwości.

Ze wsparciem energii wschodzącego słońca, energii osób wprowadzających i towarzyszących powstają zdjęcia w stylu silohouette, energetyczne zdjęcia w pozycjach mocy podczas procesu wejścia w przestrzeń swojej mocy. Niezapomnianie doświadczenie i ogromne wsparcie zwłaszcza w gorszych momentach bo takie zdjęcie przypomina, wspiera i dodaje nam siły. Możesz ustawić je jako tapetę na komputerze i w komórce. Możesz zamówić wydruk dużej odbitki by wzmocnić swoją przestrzeń.

 Zapraszam Cię do zamówienia zdjęcia ze wschodu słońca w dniu swoich urodzin, które będzie Cię wspierało energetycznie przez cały rok i rozświetlało twoją przestrzeń.

 W celu ustalenie terminu i warunków sesji i zdjęć na zamówienie proszę o kontakt.

Sesje indywidualne i grupowe.

www_logo
FB LOGO