PODCASTY
Poznaliśmy się w Morzu Aniołów

 00 – INTRO * Julia Łaszkiewicz

00 – INTRO * Julia Łaszkiewicz

Podcasty stworzone przez Julię Łaszkiewicz – współzałożycielkę Morza Aniołów, nagrane w formie inspirujących historii, które rozbudzają chęć na DOBRO, są utrwaloną manifestacją budowania wartości emocjonalnych i społecznych przez uczestników Morza Aniołów.

 00 – INTRO * Julia Łaszkiewicz

03 – ARTYSTYCZNA DUSZA * Joanna S- Grzybowska

Codzienna praktyka wschodów słońca w ziemskim i duchowym wydaniu, o Aniołach i Demonach, o drodze między plażą i dworcem, o początkach Morza Aniołów, o sprawczości, duchowości i spełniających się marzeniach, ze wspomnieniem Eweliny Stępnickiej: jesteśmy CUDEM a nie problemem do naprawienia.

 00 – INTRO * Julia Łaszkiewicz

06 – NIEZIEMSKA SPRAWCZOŚĆ * Maja Lesińska

Półmaraton jako środek do wyjścia ze strefy komfortu by pobiec na drugą stronę życia, przepłynąć jezioro w triathlonowym Suszu, robiąc COŚ dla KOGOś tak bardzo by okazało się dziś, że absolutnie dla siebie. W drodze do czucia, dotyku, we wzajemnym połączeniu kobiet sprawczych, zwłaszcza o wschodzie słońca.

 00 – INTRO * Julia Łaszkiewicz

09 – KRÓLOWA CEREMONII * Danusia Korycka

Otwarta rozmowa o kobiecości, w uruchomionej energii flamenco, w odkryciach słowiańskiej gimnastyki; w zmysłowych odczuciach ceremonialnego kakao, w połączeniu z masażem lomi lomi – nawet na cztery ręce oczywiście na plaży Morza Aniołów.

12 – WIELOWYMIAROWA ZNAJOMOŚĆ * Szymon Kiczyński

12 – WIELOWYMIAROWA ZNAJOMOŚĆ * Szymon Kiczyński

A nawet pomimo!  W luźniej rozmowie z wrażliwym, inżynieryjnym umysłem o duchowości w organizacji i różnorodności form pracy mentoringowej: o samotnych wejściach do zimnej wody, o realizowaniu swoich osobistych ambicji, o podstawowej potrzebie przynależności, o motywacji do pomagania (z dylematem: czy istnieje prawdziwy altruizm?), o wzajemnym przeglądaniu się w sobie, o doświadczeniach które nas zmieniają a wręcz stają się nami i a my nimi.

15 – WRAŻLIWY MUZYK * Hubert Kozera

15 – WRAŻLIWY MUZYK * Hubert Kozera

Rozmowa o dobrej energii wschodów słońca w wielkim muzycznym świecie, o połączeniu Morza Aniołów z Męskim Graniem, o tym że z niespania można czerpać wdzięczność za wszystko co się dzieje, o czasie który nie istnieje, o muzyce, która jest wszystkim.

18 – RADIOWY WIRTUOZ * Włodek Raszkiewicz

18 – RADIOWY WIRTUOZ * Włodek Raszkiewicz

33 lata doświadczenia radiowego połączonego z początkującą podcasterką, podcast nagrany w Radiu Gdańsk podczas przeprowadzanego wywiadu do programu „Kawałek świata i herbata”, dwóch wywiadowców wywiadujących siebie nawzajem, eksperyment godny posłuchania? Warto zaryzykować. A może nawet rano wstać na plażę Morza Aniołów o wschodzie słońca i przyjść do Sopotu na wejście nr 28. Jesteśmy tam każdego dnia.

21 – UWOLNIONY HARLEYOWIEC * Marcin Korczyński

21 – UWOLNIONY HARLEYOWIEC * Marcin Korczyński

21 odcinek podcastu! Oczko!

Ujmująca opowieść o trudnych doświadczeniach i poszukiwaniu wolności. Marcin razem z bratem prowadzi rodzinną firmę regenerującą silniki motocyklowe, z pasją do motoryzacji mówi o meandrach życia które otworzyły jego serce, uwolniły ducha i spowodowały, że żyje w najwyższych wartościach swojego własnego, pełnego wolności czasu.

24 – MAŁOMÓWNA MIKA * Malina Różańska

24 – MAŁOMÓWNA MIKA * Malina Różańska

Prokurent i dyrektor finansowa w deweloperskiej firmie opowiadająca o swoich doświadczeniach z rakiem. A poznałyśmy się na nocnych morsowaniach, w mocnych przeżyciach, rozdzielone przez czas i okoliczności, połączone na nowo wschodem słońca. Dziś w rozmowie o mocy resetów, powstającej fundacji i wspólnej praktyce supervizyjnej.

27 – MIASTOWY SPOŁECZNIK * Piotr Harhaj & Julia Łaszkiewicz

27 – MIASTOWY SPOŁECZNIK * Piotr Harhaj & Julia Łaszkiewicz

Spotkaliśmy się w ogrodzie Bez pośpiechu, z zaproszeniem do życia i współdziałania w naturze, w miejscu które wzmacnia więzi między ludzkie. Rozmawiamy o tym, że po kryzysie tez jest życie. Poranna, groźna godzina wschodu słońca daje  możliwość wyjścia ze strefy komfortu. Wchodzisz w wyjątkową sytuację, którą stwarzają naturalne okoliczności  takie jak woda, słońce i …. reset, który zmienia cię na wszystkich warstwach.

30 – ANIOŁ LUDKA W CZERWIENI * KRÓLOWA USG * Ludomira Rzepecka - Wejs

Kobieta Anioł, która zdecydowaną większość Sopocian zna dogłębnie i od wewnątrz, dzięki wyjątkowym zdolnościom i doświadczeniu w radiologii oraz diagnostyce obrazowej. Mama 4 córek, Babcia 13 wnuków. Od dawien dawna morsowaniem zaczyna dzień,  energetycznie nabierając rozpędu. Dziś w rozmowie o tym co jest ważne w życiu, jak się zmienia na przestrzeni lat, o spotkanych ludziach na plaży, mocy resetów i ciągłych poszukiwaniach tego co poza umysłem.

O Pani doktor nauk medycznych można usłyszeć: „Przesympatyczna pani doktor, rewelacyjny adiunkt, dzięki szkoleniom pani doktor podjęłam się badań stawów, z coraz większymi sukcesami” .  

33 – ALICJA W KRAINIE CZARÓW * Julia Łaszkiewicz

33 – ALICJA W KRAINIE CZARÓW * Julia Łaszkiewicz

Dostałam 33 pytania, w prezencie urodzinowym od Morza Aniołów. Pytania o emocje, o wolność, radość, obfitość, miłość i o tym właśnie jest 33 podcast w serii Poznałyśmy się w Morzu Aniołów. Matylda Michałowska wybrana do roli tej, reprezentuje Anioły i prowadzi Julię we wspólnej konwersacji, zaczynając tak: „Julia … uosabia Portal. Jest Julią – Alicją z krainy czarów, która bezpiecznie i subtelnie, przeprowadza na drugą stronę lustra. Przeprowadza przez bramy wdrukowanych nam po drodze przekonań, ograniczeń, lęków, pomaga odkrywać nowe wymiary talentów i darów … Jest niczym akuszerka, wspiera narodziny nowej Istoty w Istocie …”

„Podążaj za białym królikiem…. Czasem warto za nim pobiec. Być znowu jak dziecko i w nic nie wątpić.” L. Carroll

36 – MAGICZKA BJUTI * Aldona Łazarska Dudek

36 – MAGICZKA BJUTI * Aldona Łazarska Dudek

Aldona z plaży przekraczająca ludzkie wyobrażenia kobiecych możliwości: rzuciła papierosy by dobrze ułożyć swoją osobistą drogę życiową. W podcaście rozmawia o samotności zamienionej w Morze Aniołów, morsowanie, w intencjonalne resety, w wyjazd do Neapolu, Laponii, Islandii, w cudowne życie spełnionej Kobiety.

Mówi o tym jak to jest być szczęśliwą samej ze sobą, z dudniącą w głowie ciszą, w poukładaniu siebie w sobie i o sobie.

39 - MISTRZYNI ŻYCIA * Kasia Ciupińska  Julia Łaszkiewicz

39 - MISTRZYNI ŻYCIA * Kasia Ciupińska Julia Łaszkiewicz

3 lata temu Kasia przyjechała z Krakowa do Sopotu z decyzją: zostaję i … została w Morzu Aniołów do dziś. Pokazała swoje najprawdziwsze JA przynosząc na plażę przepyszną, własnoręcznie ukręconą panacottę w słoiczkach by dwa lata później rzucić wszystko i piec gofry na patyku na wejściu nr 33. Śmieje się uroczo, planuje, decyduje i działa a potem …. potem śpi długo i pozwala sobie na … no właśnie nie mogę wszystkiego spoilerować.

42 – KLUCZOWY UŚMIECH * Ania Czapiewska & Julia Łaszkiewicz

42 – KLUCZOWY UŚMIECH * Ania Czapiewska & Julia Łaszkiewicz

Ania Czapiewska uśmiechnięta kobieta na plaży Morza Aniołów. Kluczowy uśmiech to szczelina przez którą przechodzą cuda, to uśmiech który skrywa moc słów, rzadko wypowiadanych, a jednak jak już to z głębokiego serca. Zapraszamy do naszej rozmowy w mocy kobiecego połączenia, o mistrzowskiej umiejętności słuchania, o tym że nie trzeba mieć racji a wystarczy mieć swoje zdanie, czasem zwanym zdaniem odrębnym, o marzeniach i o najprostszych a zarazem głębokich wartościach świata w kontraście do manifestu namalowanego przez Darka Dziwisza w obrazie Mona Lisia, który towarzyszy nam podczas spotkania.   

45 – DOBRA WRÓŻKA * OLGA PREZENTUJE Olga Wilińska & Julia Łaszkiewicz

45 – DOBRA WRÓŻKA * OLGA PREZENTUJE Olga Wilińska & Julia Łaszkiewicz

Na plaży Morza Aniołów ponad 4 lata temu pojawiła się Dobra Wróżka, która obdarowuje świat prezentami z serca. Olga Prezentuje to koncept, idea, firma, to dar który Olga Wilińska urzeczywistnia swoją pracą: opakowując podarunki, wybierając zawartość, dobierając słowa które tworzą życzenia by trafić prosto w serce osoby obdarowywanej. Historia Olgi: wymagająca, budująca i dająca nadzieję na niemożliwe rozwiązania. Zapraszamy do poznania www.olgaprezentuje.pl julialaszkiewicz.com

48 – COLD MAN TATA VALERJAN * Valerjan Romanovski & Julia Łaszkiewicz

48 – COLD MAN TATA VALERJAN * Valerjan Romanovski & Julia Łaszkiewicz

Tata Valerjan Romanovski Cold Man na plaży Morza Aniołów wprowadza praktyki świadomego obcowania w zimnie, zachęca do doświadczania radości. Uczy cierpliwości, zatrzymania i spokoju w sobie. W podcaście opowiada o podróżach, 50 dniowych wyprawach po mroźnych krainach, o plusach dodatnich i ujemnych bicia rekordów, o naukowym podejściu do długiego przebywania w zimnej wodzie, też o oswajaniu małych dzieci z przyrodą i dzisiejszym światem. Zachęcam do przyłączenia się do akcji: 1000 Aniołów o wschodzie słońca 1 czerwca rejestracja na www.morzeaniolow.pl, wpłata w czasie tu i teraz w całości wpływa na konto Hospicjum Pomorze Dzieciom

 00 – INTRO * Julia Łaszkiewicz

01 – ENERGETYCZNE POŁĄCZENIE * Darek Dziwisz

Jak łączy się duchowe tatuowaniem ciał z artystycznym malowaniem butów, świętym bólem i grzybnią, która jest ekologiczną bazą do tworzenia materiału. W pytaniach i odpowiedziach, które płyną ze wzajemnego czucia dwójki fascynatów zimnej wody. Tak, o Dawidzie Podsiadło też chwilę będzie. Bonus trak: MONA LISIA.

 00 – INTRO * Julia Łaszkiewicz

04 – ZIUTKA INSPIRUJE * Anna Szczepkowska

Sztorm, który jak trąba powietrzna wciąga i prowadzi do najmocniejszych zmian życiowych, łączy trójki na każdym kroku, rozwija marzenia zamieniając je w Y & Z, dopełnia X by wylądować w ECS i dalej gdzie dusza poniesie.

 00 – INTRO * Julia Łaszkiewicz

07 – ZAKLINACZKA KONI * Dobrochna Mikołajczak

Medytacje konne w czerni i bieli, na skrzydłach, ponad światem w połączeniu z Morzem Aniołów, zaplecione w warkocz klockowej supervizyjnej mocy bratnich dusz. Prawniczka opowiada o tym jak pracować ze swoim powołaniem, służyć światu i budować siebie zaczynając dzień o wschodzie słońca.  

 00 – INTRO * Julia Łaszkiewicz

10 – MĘSKA TRANSFORMACJA * Wojtek Kustra

Mężczyzna z uśmiechem na twarzy i nieograniczoną miłością do kobiet, w rozmowie o  doświadczaniu zimna w przeróżnych formach, o zanurzeniach w Morzu Aniołów o wschodzie słońca,  o pływaniu długodystansowym w lodowatym basenie portowym, o siedzeniu w beczce z lodem, o wyprawie do Laponii w ponad dwudziesto stopniowym mrozie – bez dachu nad głową, bez ciepłych posiłków a nawet kawy. Niespotykana otwartość w męskiej wrażliwości i ogromnym wyczuciu.

13 – RADIOWA PRZEWODNICZKA * Agnieszka Stranc

13 – RADIOWA PRZEWODNICZKA * Agnieszka Stranc

Odważna rozmowa o życiu i śmierci, o doświadczaniu życia w ludzki i anielski sposób, o tym co to znaczy być w tu i teraz, o pełnej uważności, o kobiecym połączeniu dusz, w otuleniu miękkich radiowych głosów Morza Aniołów, na plaży 28 w Sopocie i bulwarze Gdyńskim o wschodzie słońca.

16 – PANI COACH * Aleksandra Pogorzelska

16 – PANI COACH * Aleksandra Pogorzelska

Ola Pogorzelska – mój osobisty Anioł Coach, niesamowita Kobieta, która towarzyszyła mi w trakcie największych zawodowych zmian życiowych. Pozwalała się przewracać i wstawać, bym rosła w siłę i stała się taką, która wie i potrafi dostosować się do zmieniających się okoliczności w świecie. Przewodniczka po świecie zmian zawodowych i osobistych, świadkowa samorozwoju, osoba wspierająca, która wie kiedy, jak i gdzie postawić pytania, nawet jeśli nie wie dokąd to zmierza i jak się skończy.

19 – PRAKTYKUJĄCY ZEN * Wojtek Eichelberger

W nieustannej przygodzie jaką jest życie w niewinnej zabawie, w rozmowie o mądrości i wiedzy, ludzkich wątpliwościach, łamaniu konwencji, o twórczym niepokoju, któremu towarzyszy  ciekawość świata, o tajemnicach Morza Aniołów.

Podążając za ideałem mądrości Sokratesa: Wiem, że nic nie wiem! Mądrość przez znikanie. Prawda jest w ciszy i  niekoniecznie w tej zewnętrznej, bardziej w ciszy umysłu. Cichej prawdy nie sposób wyrazić słowem bo jak tylko się odezwiesz znika, a nawet myślą bo jak coś pomyślisz to ją burzysz.

22 – MY INTENTION * Monika Lipka

22 – MY INTENTION * Monika Lipka

Spełniające się marzenie o powstaniu odzieżowej marki My Intention, o zrealizowanych intencjach płynących prosto z serca, rozwijaniu pasji, ubieraniu Aniołów w bluzy, które swoją miękkością  otulają ciało i duszę. Też o zamykaniu tego co spełnione w zaopiekowaniu i zaufaniu, z najlepszymi  intencjami dalszego rozwoju. Spotkanie w kinie o kinie, w dziecięcej radości i o tym by chciało się chcieć. W przeżywanej obawie, że coś na koniec walnie … i walnęło – ależ było to miłe walnięcie 😉

25 – CZARODZIEJKA BIODANZY * Małgorzata Aszyk

25 – CZARODZIEJKA BIODANZY * Małgorzata Aszyk

Psycholożka, terapeutka, trener rozwoju osobistego, trener radykalnego wybaczania, procesująca na głębokim poziomie w BIODANZIĘ – w pięknej kolorowej sukni w kwiaty niezłomnie i z determinacją podążająca swoją życiową drogą, bo to u Małgosi właśnie droga jest celem.

28 – Numerolog – Zarządzająca Finansami * Kinga Panufnik

28 – Numerolog – Zarządzająca Finansami * Kinga Panufnik

Znamy się z Kingą od 20 lat. Na bardzo głębokim poziomie poznałyśmy się w  czasach Morza Aniołów. Po 14 letniej wspólnej pracy w spółce deweloperskiej, w większości czasu ostrej rywalizacji, do tego 6 latach wspólnego zarządzania, jak rwące rzeki wypłynęłyśmy na jasny ocean by dziś razem wzrastać, rozwijać się i być sobie nawzajem oparciem.

„Nie możemy zmienić tego, czego sobie nie uświadamiamy. A kiedy już sobie uświadomimy, co chcemy zmienić, nic nas przed zmianą nie powstrzyma.” – Sheryl Sandberg

31 – ROZMOWY Z MORZEM * Jacek Burzyński

Wyjątkowym jest gdy człowiek wkłada nogę do morza i zaczyna z nim rozmawiać, zapisuje swoje myśli, dzieli się nimi i sprawia że świat wokoło staje się magią. Marzy o miłości i zakochuje się: w ludziach, w sobie … aż wreszcie w tej jednej i ….. razem wyjeżdżają. Pozostając w Warszawie układa w swojej głowie nowe plan połączenia tego co kocha w jedną całość. Pozwala sobie wreszcie na spontaniczność i na rozmowę publiczną o Morzu Aniołów, na która właśnie zapraszamy.

34 czyli 33 i pół – PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA * Julia Łaszkiewicz

34 czyli 33 i pół – PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA * Julia Łaszkiewicz

Kontynuujemy podcast nr 33 odpowiadając na pytania Morza Aniołów, idziemy krok dalej, oglądamy lęki, zakręty i trudniejsze momenty czerpiąc z nich energię do działania, planowania i snucia marzeń, tak ten odcinek jest bardzo o marzeniach.

„Ja … ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.” L. Carroll

37 – MISTRZYNI POLSKI w MORSOWANIU * Katarzyna Jakubowska Zofia

37 – MISTRZYNI POLSKI w MORSOWANIU * Katarzyna Jakubowska Zofia

Ciepła rozmowa o zimnym sporcie. Kasia Zosia – założycielka Klubu Morsów Morsjanki i Morsjanie, Mistrzyni Polski w Morsowaniu – przesiedziała w przerażająco zimnej wodzie (0 stopni C) 4 godziny i 17 minut. Obecnie przygotowuje się do planowanego w Międzyzdrojach 30 grudnia 2023 r., ustanowienia rekordu Guinessa w siedzeniu w lodzie w kategorii Kobieta. Postanowiła sprawdzić siebie i swoje możliwości. Dać wiarę Kobietom, że też jesteśmy w tym dobre i silne.

Zwykła dziewczyna, która kocha przekraczać swoje i też ludzkie granice. Wspiera swoją obecnością kręgi kobiet, warsztaty rozwojowe które niosą ją wyżej w samorozwoju i świadomości.

40 – KRÓLOWA SEAGLASÓW * Marzena Warczak & Julia Łaszkiewicz

40 – KRÓLOWA SEAGLASÓW * Marzena Warczak & Julia Łaszkiewicz

Piękna Kobieta – Syrena, opowiada o zbieraniu skarbów seaglasowych na brzegu morza, na głos wypowiada swoje osobiste i rodzinne intencje i …. dzieje się magia. Brzmi jak bajka albo jak pojechana reklama podcastowa a to po prostu krystalicznie czysta prawda o życiu w blasku promieni słońca przepuszczanych przez kolorowe morskie szkło.

43 – OGNISTA KOBIETA * Mayka Skrzyńska & Julia Łaszkiewicz

Ognista Kobieta w Morzu Aniołów: Mayka, rudowłosa, piękna dziewczyna wielu talentów: dekoratorka wnętrz zbierająca kapelusze 😉 Przyjechała z Łodzi na plażę, by spojrzeć słońcu prosto w oko 😉 pozbierać seaglasy i tym samym wzbogacić Marzenki zbiory 😉 przytulić się i na żywo poznać osoby, które już zna … z podcastów: „Poznaliśmy się w Morzu Aniołów”. To właśnie Mayka dodaje mi skrzydeł po każdym nagraniu podcastowym, dzieląc się swoimi wrażeniami po odsłuchach, dzieli się tak że łzy same kapają. Dziś sama staje się bohaterką 43 odcinka. Jak to jest być po drugiej stronie lustra? Spotykamy się na żywo i gadamy o zwykłych i niezwykłych zdarzeniach z życia. Zapraszamy z kawą na kanapę. Julia i Mayka www.morzeaniolow.pl www.julialaszkiewicz.com

46 – MĘSKI ANIOŁ * Tomek Werc & Julia Łaszkiewicz

46 – MĘSKI ANIOŁ * Tomek Werc & Julia Łaszkiewicz

Męski Anioł na plaży Morza Aniołów, nie jedyny chociaż wyjątkowy, mocno stąpający po ziemi Tomek Werc, opowiadający w podcaście o połączeniu z Bogiem. Na co dzień pracuje w budownictwie elektryki i teletechniki. O wschodzie słońca spełnia się pomagając drugiemu człowiekowi w jego drodze, trzymając za rękę tych którzy wchodzą do wody, budując bezpieczeństwo wspólnego przeżywania chwili, w tu i teraz bo przecież nikt nam nie obiecał jutra i o tym nasza rozmowa. Niezmiennie zapraszamy do rejestracji anielskiej.

49 – CZUJĄCA FOTOGRAFKA * Veronika Szwejk & Julia Łaszkiewicz

49 – CZUJĄCA FOTOGRAFKA * Veronika Szwejk & Julia Łaszkiewicz

Czuć i utrwalać esencję i piękno fotografowanej osoby to wielki dar. Veronika opowiada o swoich wieloletnich doświadczeniach podczas których osoby, które fotografuje otwierają się przed samymi sobą, poznając swoje odbicie w jej obiektywie jak w magicznym lustrze.
Podcast jest wariacją w temacie doświadczenia sesji fotograficznej. Nagrywamy się przed umówioną sesją i zaraz po jej doświadczeniu. Zapraszamy do naszej rozmowy o tajemnicach fotografowania, znaczenia mapy marzeń, pełnoletności, relacji mam i córek,
W trakcie podcastu music by Double-F the King – Be My Girl

 00 – INTRO * Julia Łaszkiewicz

02 – DUCHOWA KAMERTONKA * Agnieszka Kocot

Jak łączy się duchowe tatuowaniem ciał z artystycznym malowaniem butów, świętym bólem i grzybnią, która jest ekologiczną bazą do tworzenia materiału. W pytaniach i odpowiedziach, które płyną ze wzajemnego czucia dwójki fascynatów zimnej wody. Tak, o Dawidzie Podsiadło też chwilę będzie. Bonus trak: MONA LISIA.

 00 – INTRO * Julia Łaszkiewicz

05 – ANIELSKA POSTAĆ * Agata Leśniewska

Przebudzenie w otchłani Morza Aniołów, z morzowaniem, falowaniem i tęsknotą za prawdą o osobie, w rytuale wspólnych kręgów, w radości i w tańcu, w subtelnym zaopiekowaniu się tymi, którzy chcą wejść do zimnej wody by narodzić się na nowo.
Niesamowita dziewczyna o czarującym spojrzeniu, długich, jasnych kręconych włosach, wyglądająca jak syrenka z bajki. Dla mnie, od pierwszego poznania Arielka. Niezwykle czująca kobieta, w naszej wspólnej rozmowie opowiadamy o przebudzeniu w otchłani Morza Aniołów, z morzowaniem, falowaniem i tęsknotą za prawdą o osobie, w rytuale wspólnych kręgów, w radości i w tańcu, w subtelnym zaopiekowaniu się tymi, którzy chcą wejść do zimnej wody by narodzić się na nowo.

 00 – INTRO * Julia Łaszkiewicz

08 – ZŁOTA DZIEWCZYNA OLEJKÓW * Katarzyna Piszcz

Połączenie naukowej wnikliwości ze zmysłową odsłoną esencji roślinnych w małych buteleczkach, skrywających remedium na smuteczki, ploteczki i raneczki; zawierające w sobie odpowiedniki obfitości, radości i miłości, w eterycznej rozmowie zabarwionej lekko nauką, prostotą i życiodajną mocą, we wszystkich kolorach tęczy przeplatającej emocje, zapachy i drobinki powietrza, w tworzącym się  właśnie zapachu Morza Aniołów.   

 11 – KRÓLOWA RESETÓW * Agnieszka Szura

11 – KRÓLOWA RESETÓW * Agnieszka Szura

Mama Antonio, syna Valeriana Romanowskiego opowiada o roli morsujących rodziców w dużej zmianie życiowej, o pierwotnych lękach i radościach życia,  o relacji zimnej wody z depresją, o przekraczaniu granic i szukaniu ulgi w resetowaniu się, o wycieczkach na skuterze po zamarzniętej rzece. Rządząca Kobieta umiejąca przejrzeć się w oczach napotkanych, zdzwionych nieznajomych.

14 – HOSPICYJNY ANIOŁ * Ewa Liegman

14 – HOSPICYJNY ANIOŁ * Ewa Liegman

Rozmowa o Aniołach. Pokora i ważność życia z siłą rażenia w byciu tu i teraz, w hołdzie dla życia, w drodze do bezwarunkowej miłości, o idei hospicyjnej, o największym skarbie bycia z drugim  człowiekiem w jego trudnych momentach, o jasnych porankach po ciemnej nocy.

 
17 – UWAŻNA ŻABKA * Matylda Michałowska

17 – UWAŻNA ŻABKA * Matylda Michałowska

Rozmowa o najwyższych wartościach, o komunikacji poprzez łzy, uśmiech i wręcz oderwaną od rzeczywistości radość, o rozwoju poprzez odłączenie duszy od ciała aż do wielowymiarowego połączenia, też o tym co jest dobre w każdym z nas.
Nagrałyśmy się z Matyldą Michałowską, której prawdziwe imię to Magdalena Grzonka – autorka tomiku wyjątkowych wierszy: „Z Duszą na ramieniu”.  

20 – MAKEUP ARTIST * Monika Zbrzeźna

20 – MAKEUP ARTIST * Monika Zbrzeźna

Wizażystka gwiazd, łączy piękno ciała, duszy i umysłu, jest Kobietą z pogranicza dwóch światów, które w niej samej doświadczają pełni, karmiąc serce w przywileju możliwości wybierania.  Po drugiej stronie obiektywu i kamer, o świecie pełnym tajemnic.

Kobieta rano wstanie, narysuje sobie buzię jaką chce a facet …, facet z jaką twarzą się urodził taką ma 😉  O naszych wrażeniach, poznaniu, wspólnym doświadczaniu, zaskakujących okolicznościach, tajemnicach, magii i słońcu, żyjąc tak jakbyśmy żyli jednym dniem bo przecież nikt nam nie obiecał jutra.

23 – BUDDYJSKI MNICH * Cezariusz Platta

23 – BUDDYJSKI MNICH * Cezariusz Platta

Buddyjski mnich zarządzający zespołem ludzi pracujących nad sztuczną inteligencją, w rozmowie o narzędziach samorozwoju prowadzących do siebie we współczesnym świecie i o tym jak dalekie tego mogą być konsekwencje. O łączeniu świata duchowego z zawodową pracą, o przyjaźni i nieprzypadkowych spotkaniach nie tylko tych na plaży.

26 – ANKA DANCE SZAMANKA * Anna Glińska - Lachowicz

26 – ANKA DANCE SZAMANKA * Anna Glińska - Lachowicz

Doktor nauk humanistycznych, pedagog resocjalizacyjny, choreoterapeutka, tancerka i instruktorka tańca, certyfikowana Arteterapeutka KAJROS, Instruktorka Improwizacji Ruchu i Symboliki Ciała i …. nie kończy się ta lista udokumentowanych doświadczeń Ani, która na plaży zmienia świat. Dziś w we wspólnej rozmowie o tym co nam wolno i też o tym czemu bezwzględnie i systemowo przeciwstawiamy się. I o tańcu … przede wszystkim ta rozmowa jest o tańczeniu życia!

29 – Muzyczny Siewca Inspiracji * Michał Kowalonek

Z serca i prawdziwości: człowiek, ojciec, przyjaciel, MUZYK, kompozytor, autor tekstów, a do tego producent i wokalista w zespołach: Myslovitz, Snowman, Lumikulu. Koncertuje w trasie solo   SuperSam i w duecie: Kępiński & Kowalonek.

Podcast o docenianiu, świętowaniu chwili, o zabieraniu siebie na spacer, determinacji, miłości tak …. mocno o miłości i byciu sobą z otwartym sercem, o towarzyszeniu i świadkowaniu sobie nawzajem. O słońcach i gwiazdach, o jasnej energii i cieniu. Merry Christmas w środku lata.

…gdy  doczytałam co tam media piszą o Michale … tak, i wyszło na jaw: 10 369 słuchaczy w miesiącu na spotify, koncertował w Nowym Jorku, Memphis, Chicago …. A kiedyś tam pojadę, a co mi tam! Na jednej z scenie m.in. z : Ed Sheeran, Lenny Kravitz, Hozier … no a nie pochwalił się na podcaście Skromny taki! Skomponował muzykę do filmu „Heart Therapy” w reżyserii Anny Zoll, zwycięzcy Nespresso Talent! Podczas Cannes Film Festival 2018 r. ……. Nie oddycham, i cieszę się że nie wiedziałam, nie googlałam przed naszym poznaniem, nagraniem podcastowym, bo takie zdarzenia mnie oniemieniają, a tak … nagraliśmy się z serca.

32 – RENIA KRĘCI * Renata Rejf

32 – RENIA KRĘCI * Renata Rejf

Podcast o poszukiwaniu własnego talentu, o zmaganiach, staraniach i radościach, o efektach, momentach, filtrach, o nagrywaniu wideo i zgadnijcie jeszcze o czym? O nieprzypadkowych spotkaniach na plaży Morza Aniołów oczywiście 😉Niesamowicie energetyczna dziewczyna w ognistych włosach w „samochodowym studio”.

35 – MONA LISIA * Darek Dziwisz & Julia Łaszkiewicz

35 – MONA LISIA * Darek Dziwisz & Julia Łaszkiewicz

Kontynuujemy serię podcastów w nowej odsłonie, do której zaprosiliśmy się wzajemnie z Darkiem Dziwiszem, tatuażystą Morza Aniołów 😉, zajmującym się customem butów. Darek świeżo obronił pracę magisterską hodując grzybnię, na nagranie przyjechał z prawem jazdy na motocykl, niestety bez motocykla ale za to z kolejnym obrazem. Podcast o czarnym i białym w życiu, o kolorach, chęciach i cięciach, motywacjach I też tak mocno na serio: o tym, że istnieją ważniejsze motywy w życiu niż władza, hierarchia i pieniądze.. Zapraszamy tak po prostu na kanapę do towarzyszenia w naszej podcastowej drodze.

38 – DOBRA DUSZA * Iwona Czapp & Julia Łaszkiewicz

38 – DOBRA DUSZA * Iwona Czapp & Julia Łaszkiewicz

Iwona DZIEJE dobro 😉

w postaci grubych, ciepłych czapek, szali i rękawiczek, która rozsiewa swoim uśmiechem słoneczny blask, wnosi do Morza Aniołów miłość, przytulenie, prawdziwą obecność w jakości – bo przecież nie o ilość chodzi ale o czucie, wybory z serca i bycie w zgodzie ze sobą.

Rozmawiamy o ludziach Morza Aniołów, o siewcach dobra i miłości, o nadrzędnych wartościach życia, o rodzinnej atmosferze świąt, o dzieleniu się energią z innymi, zwłaszcza z tymi którzy tego najbardziej potrzebują, o tym że dobro to działanie z jego konkretami we wspólnym przeżywaniu i doświadczaniu, o energetycznych kulach. Tym razem o zimnej wodzie będzie mało i nieobowiązkowo ale sztorm i fale wielkie będą, czasem muszą być  😉

41 – MY WAY * Iwona Zielińska & Julia Łaszkiewicz

41 – MY WAY * Iwona Zielińska & Julia Łaszkiewicz

Iwona – autorka tomiku wierszy „My way”, sztukmistrzyni masażu Lomi Lomi, anielska dusza w ludzkim wcieleniu, otwarta na każdy nowy dzień, na nowy przepływ energii i słońca. O spotkaniu w Morzu Aniołów, o spotkanych na plaży ludziach, w uśmiechach i wspomnieniach. W głębokiej rozmowie na temat sensu istnienia, radości tworzenia i czytania znaków.

44 – GWIAZDA AFRYKI * Meki Riahi & Julia Łaszkiewicz

Meki Riahi Tunezyjczyk od 10 lat mieszkający w Polsce, 33 letni mężczyzna, lider, głowa rodziny, zdeterminowany do życia w pełni, poszukujący głębi w sobie. Dobry Człowiek. W ciepłej rozmowie o Morzu Aniołów, o byciu w grupie, przyjaźniach i też porzuceniach, mocnych momentach które zmieniają życie w piękną opowieść o tym co dobre. Zapraszamy do spotkania z nami. Julia i Meki   A jeśli macie ochotę dołączyć do akcji: @1000 Aniołów o wschodzie słońca, zarejestrujcie się na www.morzeaniolow.pl Wpłata w całości wpływa na konto Hospicjum Pomorze Dzieciom, niech Wasze Anielskie numery lecą w świat.

47 – ANIELSKA SIĄTKA Zosia Borowska & Julia Łaszkiewicz

47 – ANIELSKA SIĄTKA Zosia Borowska & Julia Łaszkiewicz

Kobieta Anioł, pracująca z wyboru jako pielęgniarka na emeryturze, kochająca ludzi i przestrzeń, wchodząca do zimnej wody o wschodzie słońca na plaży nr 28 w Sopocie, inspirująca do życia pełnią. Opowiadamy o przygodach w Meksykańskiej dżungli, o zanurzeniach w jaskiniach wypełnionych wodą pełnych nietoperzy, o spotkanych ludziach karmiących nas swoją dobrocią, o wspólnych przeżyciach w kobiecej grupie różnej wiekiem. O tym co chcemy i jak robić w wieku 98 lat, bo przecież nikt nam tego nie zabierze, a co na wymyślamy to nasze 😉 i niech też Wasze.

47 – ANIELSKA SIĄTKA Zosia Borowska & Julia Łaszkiewicz

50 – MALBORSKI MORS * Grzegorz Nierzwicki & Julia Łaszkiewicz

O bliższym poznaniu Grzegorza poprzez podcastowe nagranie myślałam od dłuższego czasu.
50 odcinek to połowa planu, kamień milowy, klepsydra na drugą stronę przerzucona i głębsza myśl:
„a z kim to przełamanie połowy Juleczko?” zdarza mi się czule do siebie kierować pytania 😉
“Grześko z Malborka!”
Zadzwoniłam, zapytałam dość stanowczo 😉 i następnego dnia zawitałam w malborskie progi.

Jestem poruszona naszym spotkaniem, dojrzałością „wesołego chłopaka z fejsa”, dorosłością wewnętrzną człowieka, który w nagraniu pokazuje swoje męskie oblicze.
Grześko z Malborka, Mors z Nogatu, Teatr jednego Morsa – w niesamowitych odsłonach kreatywność męska bez granic: w przeręblu, szuwarach, koniecznie w lodowej wodzie i oczywiście na tle Malborskiego Zamku.

Obiecany w podcaście link do kreacji Grzegorza: SPA
https://www.facebook.com/share/p/t629YEMiN4cwxxXX/

I harcerz 😉)
https://www.facebook.com/share/v/ajZ3PFhjM7uXsrZS/?mibextid=K35XfP

Zapraszam do naszej podcastowej rozmowy
Julia i Grześko

I jednocześnie zachęcamy do przyłączenia się do akcji: 1000 Aniołów o wschodzie słońca 2024 wydarzenie charytatywne Morza Aniołów – V edycja jubileuszowa, tak na plaży w Sopocie spotkaliśmy się z Grzegorzem i innymi morsami z klubu Malborskie Morsy

rejestracja na 1 czerwca 2024 r. na

www.morzeaniolow.pl

wpłata w czasie tu i teraz w całości wpływa na konto Hospicjum Pomorze Dzieciom, niech nasze Anielskie numery lecą w świat.