Wpsółtwórcy książki MAGIA GRUPY Julii Łaszkiewicz

Julia Łaszkiewicz

Autorka książki

Liderka i praktyk biznesu, negocjatorka, executive coach, facylitatorka, zaprawiona w boju sportsmenka. Inspiruje grupy i jednostki do pokonywania własnych ograniczeń w życiu zawodowym i prywatnym. Żona MAKI. Mama dwójki nastolatków:Oli i Mateusza.
W mocy www.morzeaniolow.pl.

Alan Briskin

Autor Centered on The Edge

Przyjaciel duchowy, autor wielu książek poświęconych kolektywnej mądrości, pracy w grupach. Konsultant zajmujący sie transformacją na arenie miedzynarodowej.
www.alanbriskin.com

Marcin Łaszkiewicz

Skład, okładka, zdjęcia, redakcja

Anioł Stróż, osobisty Mąż Julii, chłopak z liceum,towarzysz życia,model niezniszczalny, wielofunkcyjny, niezawodny, niedopodrobienia.
www.makamultimedia.pl
www.maka24.pl
www.artofamber.pl

Magia Grupy Michał Nowicki

Michał Nowicki

Autor tekstu, redakcja

Wspierający coach, przyjaciel trzymający przestrzeń w tworzacej się Magii Grupy. www.Oliwafinanse.pl

Joanna S–Grzybowska

Autorka tekstu, zdjecia

Fotografka Sopocka, od ponad dwóch lat praktykująca wschody słońca, które uwiecznione na zdjęciach, są przejawem artystycznej kreacji jej Duszy. Nasze przypadkowo, nie przypadkowe spotkania na plaży są wspólnym odkrywaniem sensu istnienia. Współtwórczyni Morza Aniołów.
www.photographylove.pl

Iza Śliwińska-Wyka

Autorka tekstu, zdjęcia,redakcja

Na czele grupy deweloperskich spółek. Przyjaciółka. Pierwszy raz spotkałyśmy się pracując w jednej firmie, podczas gdy trzydzieści lat wcześniej nasi ojcowie jako koledzy mieszkali na jednej ulicy Wiejskiej w Lidzbarku Warmińskim.

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

Autorka tekstu, redakcja

Właścicielka eksperckiej agencji nieruchomości rynku premium. Moja Siostra, chociaż od innej mamy i innego taty, przyjaciółka, powierniczka, zdarza się, że doprowadza mnie do szału.
www.nabahouse.pl

Maja Lesińska

Autorka tekstu

Autorka holistycznego podejścia do ciała i pokonywania barier umysłu: Terapie Ciała i Umysłów, terapeutka, facilitator Access Bars®, szkoleniowiec, ukochana mojej duszy Majeczka.

FACEBOOK

Matylda Michałowska

Autorka tekstu

Spotkana na plaży o wschodzie słońca.
www.facebook.com/FlowSoulFlow

Maciej Łaszkiewicz

Ilustracje

Bratanek Maki, artysta, grafik
komputerowy towrzący ilustracje do popularnych gier komputerowych w jednej z najbardziej znanych firm z tej branży.
www.artstation.com/scarned

Tomasz Gardzioła

Ilustracje

Spec od BHP w realizacjach budowlanych, wspierający kolega, artysta rozwijający swoje talenty malując, w ostatnim czasie głównie Anioły.

Dorota Zielińska

Zdjęcia

Kuzynka, uśmieszek, wulkan radości i pozytywnie zakręconej energii, specjalistka fotograficzna od zadań specjalnych w deweloperce.

Zofia Dziurda

Autorka tekstu

Babcia Zosia, która nauczyła mnie rozmawiać z aniołami.

Teresa Kożan

Autorka tekstu

Wykształcona fizyczka, matematyczka, informatyczka. Moja Mama. Przemycała mi wiedzę życiową i naukową wszelkimi możliwymi sposobami. Całe życie się im opierałam, aż wreszcie przyszedł czas, gdy przyjmuję je z godnością.

Aleksandra Łaszkiewicz

Autorka tekstu

Siedemnastoletnia córka, moje lustereczko i zarazem główny powód do dumy.

Emilia Nawrocka

Autorka tekstu

Licealistka, przyjaciółka Oli Łaszkiewicz, przesymaptyczna, wyjątkowa dziewczyna.

Ewa Liegman

Autorka tekstu

Prowadząca hospicjum, Anioł wspierający wszystkich wolontariuszy z niezwyczajną radością w sercu.
www.pomorzedzieciom.pl

Wojciech Eichelberger

Autor tekstu

Psycholog, psychoterapeuta, pisarz. Współtwórca i dyrektor Instytutu Psychoimmunologii (IPSI). W swoich projektach szkoleniowych i terapeutycznych odwołuje się do koncepcji terapii integralnej, która oprócz psychiki bierze pod uwagę ciało, energię i duchowość człowieka.
www.wojciecheichelberger.pl

Piotr Pałagin

Autor tekstu

Lekarz, coach, homeopata, astrolog, psychoterapeuta. Na człowieka patrzy holistycznie. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mu opracować zintegrowaną metodę terapeutyczną, która oddziałuje na cztery aspekty człowieka: fizyczny, eteryczny (energetyczny), astralny (podświadomy) i mentalny (świadomy). Dzięki tej metodzie odnosi sukcesy w leczeniu chorób ciała i duszy.
www.iww.pl/team/dr-piotr-palagin/

Agnieszka Pałagin

Autorka tekstu

Terapeutka recol healing, która bada głębokie oddziaływania rodzinnych przekazów na jakość życia człowieka, jego stany psychiczne i emocjonalne, związki, sukces zawodowy, duchową drogę.

Tanna Jakubowicz-Mount

Autorka tekstu

Psychoterapeutka, prowadzi autorską terapię inicjacyjną.
www.mandala.waw.pl/progi-zycia-cykl-warsztatow

Sylwia Lewandowska-Akhvlediani

Autorka tekstu

Współzałożycielka Leadership Festival, executive coach, facilitatorka. Przyjaciółka, mentorka i moja osobista transformatorka.
www.sylwialewandowska.com

Anna Sierpowska

Autorka tekstu

Nauczyciel Movement Medicine. Facylitator grup i przewodnik w pracy indywidualnej. Poprzez transformującą moc ruchu pracuje z liderem, artystą i dzieckiem, które mieszka w nas. „Mocna Kobieta z Vegas”. Moja siostrzana dusza.
www.annasierpowska.com

Jacek Starościak

Autor tekstu

Dyplomata, w latach 1990–1991 pierwszy po przemianach demokratycznych prezydent Gdańska, dziś prowadzi Grupę Morsów Sopockich, serdeczny przyjaciel z plaży.
www.sopockiemorsy.pl

Kornelia Bargielska

Autorka tekstu

Współzałożycielka i prezeska firmy budującej domy na wodzie. Towrzyszka życiowych podróży, windusrferka, chórzystka i przmierzająca otwarte wody na supie. Przyjaciółka. Niesamowita kobieta.
www.riverpoint.pl

Małgorzata Kuchtyk

Autorka tekstu

Dr hab. ma napisane przed nazwiskiem a jest aniołem otwierającym ludzkie serca docierając do samej esencji duszy. Gosia nauczyła mnie śpiewać nie tylko głosem, też wszystkimi wymiarami człowieka przez ciało, umysł i energię ducha.

Andrzej Biernacki

Autor tekstu

Właściciel, prezes, główny dowodzący grupą spółek deweloperskich w Trójmieście, kolega z zarządu, ukończył z Watahą triathlon sprint na Mistrzostwach Polski w Suszu.

Urszula Kinga Panufnik

Autorka tekstu

Koleżanka z zarządu firmy deweloperskiej, towarzyszka wspólnych doświadczeń na wielu kontynentach świata. Obecnie doradza przedsiębiorcom, menedżerom w rozwoju ich biznesów. Prowadzi warsztaty rozwoju potencjału zawodowego.
www.global22.pl/author/urszula-kinga-panufnik

Gosia Grabus

Małgorzata Grabus

Autorka tekstu

Podróżniczka, kulinarny ekspert, degustatorka wina i nie tylko. Doradczyni i wsparcie „z drugiej linii”. Od klikunastu lat trzymająca mnie mocno na ziemi.

Iwona Kunysz

Autorka tekstu

Duchowa przewodniczka, w każdej rozmowie niosąca przesłanie łączenia miłości z intuicją.

Katarzyna Sirak

Autorka tekstu

Pedagog specjalny, kierownik rozwoju produktów w wydawnictwie edukacyjnym, moja przyjaciółka z liceum, powierniczka i opoka rodziny.

Katarzyna Osiecimska

Autorka tekstu

Właścicielka agencji pośrednictwa nieruchomości. Przyjaciółka, zaróno delikatna jak i niezłomna, śliczna kobieta. Towarzyszka najmocniejszych i najbardziej przerażających reetów w zimnej wodzie.
www.welcomeapartment.pl

Ewelina Kieszkowska

Autorka tekstu

Liderka biznesu, właścicielka prężnie rozwijającej się firmy. Mój osobisty instruktor jazdy konnej, przyjaciółka z Be the Magic.
www.sequra.pl

Bożena Waligóra

Autorka tekstu

Góralka z Sopotu. Maratonka, najbardziej niezłomna kobieta jaką znam z ogromnym sercem, czuciem i miłością do świata.

Alina Wabnic-Kamińska

Autorka tekstu

Menedżerka ds. marketingu na czele firmy deweloperskiej. Razem pracowałyśmy ponad dwadzieścia lat. Przyjaciółka z liceum, moja osobista wykładnia życiowych wartości.

Agnieszka Baran

Autorka tekstu

Menedżerka branży lotniczej, przed kolejnym zawodowym krokiem w nieznane. Moja siostrzana dusza, która była blisko ze mną w dniu wejśćia aniołów do morza.

Dorota Buczma

Autorka tekstu

Koleżanka ze studiów, budowałyśmy zespoły, pracując w nich razem ponad dziesięć lat w trzech różnych firmach, dziś przyjaciółka telepatycznie czytająca w moich myślach.

Ania Frąckiewicz-Heidrich

Autorka tekstu

Aranżatorka mieszkań, prowodyrka, ta, od której dostałam „kupon na przesuwanie granic wyobraźni i granic poznania”. Cudownie, że stał się kuponem wielokrotnego użytku.

Barbara Franczak-Kulig

Autorka tekstu

Uczestniczka spotkań ze wspólnotami „na linii frontu”. Święta Barbara,
która obiecała, że będziemy razem smażyć się w piekle.

Piotr Abracham

Autor tekstu

Kierownik Projektu jednej z największej i najprężniej rozwijającej się firmy deweloperskiej w Trójmieście, facet, który pierwszy przeciągnął mnie przez Runmageddon. Udowodnił, że w moim najtrudniejszym momencie emocjonalnym, mnie nie zostawi i nie zostawił.

Anna Szałła

Autorka tekstu

Na czele organizacji, prześliczna, perfekcyjna kobieta, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Inspirująca i czarująca aktorka teatru amatorskiego, chórzystka i saksofonistka.

Przemek Świętoń

Autor tekstu

Project Menager firmy deweloperskiej, uratował „panią prezes” przed medialną wpadką zabraniając mi fizycznie przenosić rzeźbę na Południowym. Zawsze wiedziałam, że mogę na niego liczyć, liczyłam i liczę.

Mateusz Samociuk

Autor tekstu

Project Menager firmy deweloperskiej, inżynier z poetyckimi umiejętnościami. Zrobiliśmy wspólnie 5 triathlonów, mnóstwo wejść do wody, jeszcze więcej biegów ulicznych. Wspaniały tata Olka i Janka.

Anna Polejowska

Autorka tekstu

Jedna z najmocniejszych kobiet w firmie, w której razem pracowałyśmy. Konkretna do bólu. Osoba, która nie wypowiada miliona słów, używa tylko wybranych jak rozwiązań samonaprowadzających. Uwielbiałam mieć ją w swoich zespołach.

Łukasz Skwierawski

Autor tekstu

Project Menager firmy deweloperskiej, najbardziej wytrwały biegacz, konkretny inżynier, z ponad przeciętną serdecznością.

Magda Reszkowska-Ustarbowska

Autorka tekstu

Na czele sił sprzedażowych firmy deweloperskiej. Gdy zaczynałam pracę jako menadżerka, Magda studiowała dziennie na dwóch kierunkach i asystowała mi w pracy, nawet ubierałyśmy się podobnie. Przeskakiwała mnie w rozwoju osobistym szybciej niż ktokolwiek mógł się tego spodziewać.

Paweł Baranowski

Autor tekstu

Przyjaciel ze szkoły podstawowej, świadek na moim ślubie, dziś menager prowadzący winiarnię na Śląsku.
www.winowgliwicach.pl

Borys Gostomski

Autor tekstu

Czterdzieści dwa lata, inżynier budownictwa. Chłopak, który pewnego razu wyszedł z lasu i dołączył do naszych sportowych zmagań.

Ryszard Suty

Autor tekstu

Kolega Ryśka Kożana – mojego taty i Staśka Kulickiego, taty Izy Śliwińskiej-Wyki. Autor wiersza, napisanego po śmierci mojego taty, który tak pięknie wybrzmiał, odczytany podczas pogrzebu, z wdzięczności za wspólny młodzieńczy czas Chłopaków z ulicy Wiejskiej.