Julia Łaszkiewicz

Julia Łaszkiewicz

Liderka przyszłości

Inspiratorka z energią sprawczą, która już dziś wprowadza nowe standardy energetyczne i funkcjonalne do grupy. Jej  moc sprawcza powoduje, że nie ma miejsca na wymówki. Towarzyszka wielu przemian i resetów dla tych, którzy z zaufaniem podadzą jej rękę.

Urzeczywistnia marzenia. Stwarza okoliczności ułatwiające przechodzenie przez trudne do radości życia. Zrządza i trzyma przestrzeń Morza Aniołów, potrafi być w kilku miejscach w jednym czasie. Dba o strukturę kręgów. Współpracuje z fundacją Pomorze Dzieciom od początku swojej osobistej transformacji. Autorka książki Magia Grupy.

Joanna S-Grzybowska

Joanna S-Grzybowska

Artystyczna dusza

Artystyczna Dusza, która jest oczami, głosem i sercem Morza Aniołów. Jej wrażliwość potrafi dostrzec najbardziej skryte emocje w człowieku a obiektyw pokazuje ukryte piękno. Z miłości do natury, do pasji fotografii powołała do życia przestrzeń Photography Love, która nadała wstęp działaniom Morza Aniołów. Praktyk. Swoim doświadczeniem inspiruje i zachęca do zmiany, do systematyczności, do działania dla siebie i dla natury, do doświadczania zachwytu, prostej radości i celebrowania życia. Łączy ludzi. Trzyma przestrzeń i dokumentuje artystycznie życie Morza Aniołów. 

Maja Ławicka

Maja Ławicka

Energetyczna dusza

Współtworzy energetyczną przestrzeń Morza Aniołów, dba o ciało i duszę, każdego, kto szuka drogi do siebie. Dotykiem potrafi rozbroić najtwardszy mur.

Towarzyszka podróży, opiekująca się uczestnikami w naturalnym przepływie. Terapeutka holistyczna. Flagowa twarz i modelowe ciało Morza Aniołów. Ręce, które leczą ciało i duszę, wspierają, pieką chleb i ciastka, gotują zupę i robią śniadania od serca i z miłości.

MAKA Marcin Łaszkiewicz

MAKA Marcin Łaszkiewicz

Mulitmedia Master

Narrator, Anioł Stróż. „Charlie” Aniołków. Trener ciała i ducha. Nasz morzowy Wim Hof i artystyczny sprzymierzeniec. Tworzy strukturę Morza Aniołów /nie tylko on-line/, przenosi to co nienamacalne w uporządkowaną i funkcjonalną matrycę, sprowadza to co nienazwane do rzeczywistości. Maka choć często niewidzialny, trzyma formę i strukturę, tam, gdzie Anioły fruwają. Lata dronem, pokazując przestrzeń Morza z nieba, JEST i to najważniejsze.

Co nas wszystkich łączy?

Siła wizjonerskiej sprawczości i magiczny rocznik 1973 🙂

Julia Maja Joanna