Jedno spotkanie twarzą w twarz z energią wschodzącego słońca, może odmienić Twoje życie.

Synergia energii wschodzącego słońca z energią płynącą w Twoim ciele, może zapoczątkować zmiany, o których nawet nie odważyłeś się marzyć.

Kiedy robiłam swoją pierwszą sesję Access Bars® o wschodzie słońca, podeszła do mnie dziewczyna z pytaniem „czy to rytuał odzyskania duszy?”

Długo zastanawiałam się nad odpowiedzią. Bo czym jest odzyskanie duszy? Jeśli czując swoje pragnienia, kierując się swoją intuicją, panując nad pędzącym umysłem, masz wrażenie, że masz kontakt ze swoją duszą, to tak! Sesja Access Bars® pomaga ją odzyskać 😊

Kiedy pierwszy raz weszłam do wody o wschodzie słońca, woda była zimna, jej przeszywający chłód wprowadził moje ciało w drżenie, często śmiejemy się z Joanną, która każdego dnia uwiecznia wschody w Morzu Aniołów, że to nic innego jak TRE! Nasza uwaga i koncentracja skierowana jest wówczas na oddechu. To rodzaj medytacji oddechem, dzięki niej, jesteś w stanie zapanować nad ciałem, odczarować jego reakcję i stawić się w całym swoim byciu tu i teraz, w mocy wschodzącego słońca. Nie jesteś w stanie niczego zaplanować, nie jesteś w stanie grać żadnej roli, jesteś Ty, Twoje ciało i słońce. Wyciągając dłonie do światła, łapczywie chcesz wchłonąć jego energię w siebie, poczuć odwagę i moc. Jeśli wypowiadasz swoją intencję, materializuje się ona w Twoim życiu. Magia? Powiedziałabym bardziej energia słońca przenikająca nas od dłoni po stopy, zanurzone w wodzie, wydobywająca z nas naszą prawdziwość. Kiedy pierwszy raz poczułam czym jest ta energia i jak mocne czuję z nią połączenie, postanowiłam zaprosić moje ukochane Barsy® na plaże o wschodzie właśnie, by łącząc energię światła, z energią płynącą po przez moje dłonie, wzmacniać działanie sesji Access Bars®

Czym jest ten Bars®? I jak wpłynął na moje życie?

Sesja Access Bars® to początek czegoś nowego! To potężny zabieg, który działa na ciało i umysł. Polega na delikatnym dotyku punktów na głowie, w których kumuluje się stres, emocje, przekonania i ograniczenia. Kiedy odpuszczamy osądy, nagle okazuje się, że radość i lekkość życia jest na wyciągnięcie ręki tu i teraz! Zabieg jest bardzo przyjemny daje relaks i ukojenie. Większość osób zauważa wewnętrzny spokój, jasność umysłu i zmniejszenie kołowrotu myśli. Nagle pojawia się motywacja do działania i kreatywne pomysły, które nie tylko rozwiązują nasze bieżące problemy, ale też pozwalają nam na zbudowanie przyszłości jakiej naprawdę pragniemy całym sobą.

Moje pierwsze zetknięcie z Access Bars® otworzyło mi dostęp do mojej świadomości a ukryte pragnienia wyszły na wierzch. Ucząc się pracy z tą metodą towarzyszyły mi cały czas ciarki na ciele, czułam całą sobą, że jadąc na kurs odmieni się moje życie. I tak też się stało! Bo kiedy zostawiamy za sobą wszelkie ograniczenia, kiedy pozbywamy się osądów i ograniczających nas punktów widzenia zaczynam słyszeć co nam w duszy gra. Mi zawsze grało POMAGANIE. Od kiedy pamiętam jestem pomagaczem 😉. Przez lata pracy kierowałam dużym zespołem ludzi, często przeprowadzałam ich za rękę w procesach zmian, coachowałam i nie raz prowadziłam „terapie”, motywowałam i wspierałam, ale kiedy masz nad sobą cele wyższe, raporty i ograniczenia i nie zawsze możesz działać zgodnie z sercem i intuicją, zaczynasz czuć się jak w klatce, w której to ktoś inny decyduje czy ją otworzy i wypuści Cię na wolność. Serce mówiło „idź za mną”, rozum ganił i wprowadzał kolejne ograniczenia. Opuszczenie strefy komfortu nigdy nie jest proste, nigdy nie jesteśmy gotowi i prawdę mówiąc, możemy nigdy na tą gotowość się nie doczekać. Tak było i ze mną. Wszystko zawsze było ważniejsze, każdy był ważniejszy ode mnie. To Access Bars® otworzył mi drogę do siebie, wydobył ze mnie to co jest moim największym darem, dał odwagę i siłę zmierzyć się z najpotężniejszymi lękami bym mogła podążyć za najprawdziwszą wersją samej siebie.

Dziś zapraszam do tej zmiany Ciebie!

Jeśli w jakimkolwiek aspekcie swojego życia nie czujesz się komfortowo, to sesja Access Bars® jest idealnym rozwiązaniem. Chodź, zaufaj, połóż się, zrelaksuj a ja zajmę się resztą 😊.

O wschodzie słońca łączymy dwie potężne energie! Moc wschodzącego słońca i energię barsów®. Ich synergia potęguje działanie i moc sprawczą. Jeśli czujesz, że jesteś na życiowym zakręcie, jeśli masz wrażenie zakleszczenia w umyśle i nie jesteś w stanie zapanować nad myślami, jeśli zastanawiasz się jakby to było zaprosić do życia lekkość, radość i obfitość, albo po prostu marzy Ci się relaks w pięknych okolicznościach przyrody – Zapraszam Cię na sesję Access Bars® o wschodzie słońca. Jedna decyzja, która może odmienić Twoje życie na zawsze i poprowadzić Cię na najwspanialszą drogę – drogę do siebie.

Sesje Access Bars® wykonuję również w gabinecie lub w innej wskazanej przez Ciebie przestrzeni.

 

Zapraszam
Maja Lesińska
„NATURAL-FLOW”

Share This